Helovīnu spēles un maskas

3.00

Drukāšanai mājas apstākļos sagatavotas Helovīnu spēles un maskas.

Izpārdots

Nav noliktavā

Apraksts

Helovīnu maskas

Komplektā ir divu veidu Helovīnu maskas. Briesmīgās un Zvēru. Briesmīgās Helovīnu maskas pēc izmēriem vairāk derēs pieaugušajiem un pusaudžiem. Zvēru maskas vairāk būs piemērotas bērniem. Lai izgatavotu maskas, būs nepieciešamas šķēres, gumija vai diegs, caurumu dūrējs vai resna adata. Uz maskām ir norādītas griezuma līnijas un vietas, kur jāiever gumija vai diegs.
Lai veiksmīgi izgrieztu acu vietas, iesakām izmantot papīra nazi. Ja tas nav pieejams, tad acu vidū izgrieziet ar šķērēm nelielu krustu un lēnām veidojiet nepieciešamo acu formu.

Ir pieejamas 4 briesmīgās Helovīnu maskas un 6 zvēru maskas.

Helovīnu bingo A5 formātā

Šī spēle būs lieliski piemērota līdz aptuveni 10 gadu vecumam. Spēli var spēlēt arī bērnudārza vecuma bērni. Mājās, ballītē vai Helovīnu pastaigas laikā, atzīmējiet ko no attēlā redzamajiem simboliem esiet ieraudzījuši. Tiklīdz ir aizpildīta viena vertikāla vai horizontāla rinda, skaļi sauciet “BINGO!” un kļūstiet par uzvarētaju.

Helovīnu viktorīna A5 formātā

Spēlējot viktorīnu jūs noteikti uzzināsiet kaut ko jaunu. Piem., kāds ir ķirbju grebšanas rekords un, kas ir Džeka laternas. Viktorīnā ir doti 10 dažādi jautājumi un atbilžu varianti par Helovīniem. Ir iekļautas arī pareizās atbildes.

Papildu informācija

Tehniskā informācija

Dizaina maketi sagatavoti ērtai printēšanai uz A4 un 98×136mm formāta kartiņu izgatavošanai. Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo info drukai un izgatavošanai.

*Lai izspēlētu, 2 no spēlēm nepieciešams metamais kauliņšl. Visām spēlēm nepieciešami krāsainie zīmuļi.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.