BUJ

Maksājumu informācija un piegāde

Cik ilgā laikā es saņemšu iegādātos digitālos failus?

Pēc apmaksas ar Paypal vai norēķinu karti, digitālie produkti būs pieejami nekavējoties. Pēc Tiešā pārskaitījuma veikšanas ar bankas starpniecību: 1-3 stundu laikā (darba dienās) pieeju failiem nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja esat norādījis uzdevumu dizainerim, pasūtijums tik izpildīts 1-3 darbu dienu laikā

Cik ilgā laikā es saņemšu iegādātos fiziskos produktus?

Pēc apmaksas produkti tiks izsūtīti pie produkta apraksta norādītajā termiņā. Ja pasūtījums ir individuāls, vai pasūtījums vaikts izmantojot pasūtijuma formu vai e-pastu, tad izgatavošanai nepieciešamais laiks var aizņemt no 3 dienām līdz nedēļai (aktīvu svētku laikā vai pirms svētkiem). Taču šajā gadījumā par termiņiem informēsim.

Digitālo failu iegāde

Ka iespējams mainīt iegādātā produkta dizainu?

Drukas dizaina iespējamās variācijas un iespējas ir norādītas pie katra produkta apraksta atsevišķi. Ja nepieciešams ipašs dizains, sazinies ar mums. Ja nepieciešamas nelielas dizaina korekcijas, norādi šo opciju produkta pirkšanas brīdī. Arī pēc failu iegādes, varēsi sazināties ar mums un pasūtīt dizaina korekcijas iegādātajiem failiem.

Cik ilgi būs iespējams lejupielādēt iegādātos failus savā datotā?

Pēc digitālo failu iegādes būs tev būs iespēja lejupielādēt failus savā datotā, taču failiem ir ierobežota piekļuve no mājas lapas konta. Lejupielādes pieejamības termiņš ir 30 dienas un lejupielādes limits ir 3 reizes.

Ko darīt, ja rodas problēmas ar failiem?

Pēc apmaksas digitālos failus būs iespējams lejupielādēt no saņemtā epasta tikai tad, ja būsiet ielogojies irsvētki.lv kontā. Ja vēlēsieties lejupielādēt failus vēlāk un būsiet izlogojies no irsvētki.lv konta, tad atjaunojiet pieejas kontam šeit ievadot to pašu e-pasta adresi ar kuru veicāt pirkumu. 1% no mūsu klientiem tomēr rodas problēmas ar PDF failu atvēršanu. Iesakām rīkoties sekojoši: 1. Lejupielādēt atkārtoti. 2. Failu mēģināt atvērt citā ierīcē. 3. Neizdošanās gadījumā sazināties ar mums atsūtot PDF lasītāja kļūdas aprakstu.

Kādā formātā sagatavoti maketi drukai?

Dizaina maketi ir sagatavoti PDF formātā kvalitatīvai drukai mājas apstākļos.  Formāti un lapu loksnes izmēri ir norādīti pie produktu aprakstiem. Papildus būs pievienota drukai un izgatavošanas pabeigšanai nepieciešamā informācija. Dažus no izdrukātajiem materiāliem būs nepieciešams sagriezst. Sagatavotajā instrukcijā mēs to rekomendējam paveikt izmantojot papīra nazi un lineālu (nevifis šķēres).

Cik ilgā laikā es saņemšu iegādātos digitālos failus?

Pēc apmaksas ar Paypal vai norēķinu karti, digitālie produkti būs pieejami nekavējoties. Pēc Tiešā pārskaitījuma veikšanas ar bankas starpniecību: 1-3 stundu laikā (darba dienās) pieeju failiem nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja esat norādījis uzdevumu dizainerim, pasūtijums tik izpildīts 1-3 darbu dienu laikā

Vai es drīktu ar iegādātajiem failiem dalīties publiski?

Irsvetki.lv radītos digitālos produktus aizsargā autortiesības likums. Persona, kura iegādājas Irsvetki.lv failus digitālā formātā nav tiesīga tos darīt publiski pieejamus, pārdot vai reproducēt. Vairāk informācija šeit.

Vai saņemtos failus varēšu pats saturiski rediģēt?

Dizaina saturu šobrīd nav iespējams mainīt pašām, bet mēs aktīvi strādājam pie šīs funkcijas un paziņosim, kad parādīsies jauni produkti ar rediģējamu saturu. 

Drukas dizains un pakalpojumi

Vai izgatavojat drukātas produktu versijas?

Izgatavojam spēļu drukātas versijas, kas ir piemērotas īpaši greznām svinībām vai notikumiem. Tās radītas, domājot, par dizainu, papīra tradīcijām un idejai piemērotu drukas tehnoloģiju. Ja pie konkrēta produkta apraksta nav pievienota iespēja iegādāties drukāto versiju, tad sazinies ar mums. Tas nozīmē tikai to, ka mums vajadzēs vairāk laika tās izgatavošanā un dizaina saskaņošanā.

Vai nodrošinat pilna servisa dizaina pakalpojumus?

Izgatavojam dekorus, drukas dizainu un spējam radīt unikālu identitāti plānotajai ballītei, viesībām vai korporatīvajam tusiņam. Tavas idejas var būt realizētas gan uz papīra, gan digitālā izpildījumā, nodrošinot arī mājas lapu dizaina izveidi un funkcionalitāti pasākuma viesu nepieciešamībām. Šada veida pasūtījumus pieņemam vismaz mēnesi pirms plānotā notikuma.

Kā es varuiegūt fizisku produktu (izgatavotas spēles)?

Mēs drukājam specpasūtījumus un spēles mazās tirāžas, taču bieži ir liels pieprasījums tieši pirms pašiem svētkiem un nedēļu pirms svētkiem nav iespējams pasūtīt spēļu drukātās versijas. Ja pasūtījāt fizisku produktu, tad lūdzam pirms tam iepazīties ar to izsūtīšanas termiņiem/iespējām pie produkta apraksta opcijas (VĒLOS IEGĀDĀTIES PRODUKTA FIZISKO VERSIJU). Ja pie produkta apraksta izsūtīšanas termiņš nav norādīts, tad termiņšir  atkarīgs no esošās noslodzes un lūdzam sazināties ar mums rakstot uz e-pastu.