BUJ

Digitālo failu iegāde

Ka iespējams mainīt iegādātā produkta dizainu?

Drukas dizaina iespējamās variācijas un iespējas ir norādītas pie katra produkta apraksta atsevišķi. Ja nepieciešams ipašs dizains, sazinies ar mums. Ja nepieciešamas nelielas dizaina korekcijas, norādi šo opciju produkta pirkšanas brīdī. Arī pēc failu iegādes, varēsi sazināties ar mums un pasūtīt dizaina korekcijas iegādātajiem failiem.

Vai saņemtos failus varēšu pats saturiski rediģēt?

Dizaina saturu šobrīd nav iespējams mainīt pašām, bet mēs aktīvi strādājam pie šīs funkcijas un paziņosim, kad parādīsies jauni produkti ar rediģējamu saturu. 

Cik ilgi būs iespējams lejupielādēt iegādātos failus savā datotā?

Pēc digitālo failu iegādes būs tev būs iespēja lejupielādēt failus savā datotā, taču failiem ir ierobežota piekļuve no mājas lapas konta. Lejupielādes pieejamības termiņš ir 30 dienas un lejupielādes limits ir 3 reizes.

Kādā formātā sagatavoti maketi drukai?

Dizaina maketi ir sagatavoti PDF formātā kvalitatīvai drukai mājas apstākļos.  Formāti un lapu loksnes izmēri ir norādīti pie produktu aprakstiem. Papildus būs pievienota drukai un izgatavošanas pabeigšanai nepieciešamā informācija.

Cik ilgā laikā es saņemšu iegādātos digitālos failus?

Pēc apmaksas ar Paypal vai norēķinu karti, digitālie produkti būs pieejami nekavējoties. Pēc pārskaitījuma veikšanas ar ibankas starpniecību – 2 stundu laikā pieeju failiem nosūtīsim uz norādīto e-pastu. Ja esat norādījis uzdevumu dizainerim, pasūtijums tik izpildīts 1-2 darbu dienu laikā

Vai es drīktu ar iegādātajiem failiem dalīties publiski?

Irsvetki.lv radītos digitālos produktus aizsargā autortiesības likums. Persona, kura iegādājas Irsvetki.lv failus digitālā formātā nav tiesīga tos darīt publiski pieejamus, pārdot vai reproducēt. Vairāk informācija šeit.

Drukas dizains un pakalpojumi

Vai izgatavojat drukātas produktu versijas?

Izgatavojam spēļu drukātas versijas, kas ir piemērotas īpaši greznām svinībām vai notikumiem. Tās radītas, domājot, par dizainu, papīra tradīcijām un idejai piemērotu drukas tehnoloģiju. Ja pie konkrēta produkta apraksta nav pievienota iespēja iegādāties drukāto versiju, tad sazinies ar mums. Tas nozīmē tikai to, ka mums vajadzēs vairāk laika tās izgatavošanā un dizaina saskaņošanā.

Vai nodrošinat pilna servisa dizaina pakalpojumus?

Iagatavojam dekorus, drukas dizainu un spējam radīt unikālu identitāti plānotajai ballītei, viesībām vai korporatīvajam tusiņam. Tavas idejas var būt realizētas gan uz papīra, gan digitālā izpildījumā, nodrošinot arī mājas lapu dizaina izveidi un funkcionalitāti pasākuma viesu nepieciešamībām. 

Maksājumu informācija un piegāde

Cik ilgā laikā es saņemšu iegādātos digitālos failus?

Pēc apmaksas ar Paypal vai norēķinu karti, digitālie produkti būs pieejami nekavējoties. Pēc pārskaitījuma veikšanas ar ibankas starpniecību – 2 stundu laikā pieeju failiem nosūtīsim uz norādīto e-pastu.

Cik ilgā laikā es saņemšu iegādātos fiziskos produktus?

Pēc apmaksas produkti tiks izsūtīti nākamajā dienā. Ja pasūtījums ir individuāls, vai pasūtījums vaikts izmantojot pasūtijuma formu vai e-pastu, tad izgatavošanai nepieciešamais laiks var aizņemt no 3 dienām lidz nedēļai. Taču šajā gadījumā par termiņiem informēsim.