Smaidiņspēle

3.60

Drukāšanai mājas apstākļos sagatavota spēle, kura ieviesīs papildus jautrību ballītes un ikgadējo svētku laikā.

Spēles ilgums: 1-4st. Spēle radīta, lai to to varētu pasīvi spēlēt visas ballītes laikā, viesiem pievēršoties arī citām aktivitātēm.

Spēlētāju skaits: No 6 līdz 56

Vecums: Sākot no lasītprasmes vecuma. Spēles vadītājs izņem kartiņas, kuras varētu būt nepiemērotas vai par sarežģītu jaunākajiem spēlētājiem.

Pašlaik šis produkts nav pieejams un tiek izgatavots pēc pieprasījuma, rakstot uz e-pastu dizains@irsvetki.lv.
Definē vēlamās izmaiņas saturā šeit vai pēc digitālo failu iegādes e-pasta sarakstē.
Produkts
Papildus opcijas
Kopā

Apraksts

Smaidiņspēle. Ballīte offline režīmā

Vai atceries laiku, kad «offline» (interneta bezsaistes) režīms bija mūsu ikdiena un ballītes vai saviesīga pasākuma laikā bija iespējams tik tiešām izbaudīt ikviena viesa klātbūtni? Spēlējot šo spēli pat pavisam parastā dienā un parastā ballītē, spēlētāji kļūst jautri viesi un svinīga noskaņojuma radītāji – pat paši to nenojaušot. Neiespējami? Pilnībā iespējams, ja uzspēlē spēli, kura neliek atteikties no moderno tehnoloģiju ieradumiem un vājībām. Gluži otrādi – pat bez telefona izmantošanas, spēlētāji cits citam sāks atklāt savus soc. tīklu satura radīšanas un sekotāju siržu iekarošanas noslēpumus.

Šo spēli var spēlēt visa vakara gaitā (pat vairākas stundas), neatraujot viesu uzmanību no dažādiem svarīgiem notikumiem (svecīšu pūšanu, kūkas sagriešanu un citu aktivitāšu un spēļu izspēlēšanu). Izmantot telefonu spēles noteikumi neaizliedz, bet spēlētāji ātri vien sapratīs, ka to darīt nav izdevīgi.

Spēlētājiem tiek izdalīts vienāds skaits kartiņu, kuras vakara gaitā jāpiešķir citiem spēlētājiem brīdī, kad kartiņā esošās emocijzīmes raksturo kāda spēlētāja izteikumus, izraisītu darbību vai noskaņojumu.

Kartiņās sagatavotās aktivitāšu kombinācijas (emocījzīmes) rada apstākļus spēlētāju azartiskam noskaņojumam un jautrībai. Spēlētājiem nav jābūt visiem vienā telpā un spēle ir iespējama, ja ir daudz viesu nemitīgā kustībā. Cik aktīvi būs spēlētāji, tik atraktīva būs spēle, taču pamanīti tiks visi – arī tie, kas slepus pazūd un izvairās.

Noslēgumā uzvar viens vai vairāki spēlētāji, kuri ir guvuši atzinību – saņēmuši visvairāk spēļu kartiņas, kā arī – pašiem to nenojaušot, izpildījuši visus ideālu svētku noskaņas radīšanas nosacījumus.

Dizaina makets

Dizaina maketi sagatavoti ērtai drukāšanai uz A4 un 57×89mm formāta kartiņu izgriešanai. Sagatavota arī kartiņu kastīte (59×14×90mm) un spēles instrukcija (56 ×87mm, locīta). Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo spēles novadīšanai, drukai un izgatavošanai mājas apastākļos.

*Maketā sagatavoti spēļu kartiņu stūri bez noapaļojuma atzīmēm. Stūru griešana iespējama ar speciālu stūru noapaļošanas ierīci.

Papildu informācija

Tehniskā informācija

Dizaina maketi sagatavoti ērtai printēšanai uz A4 un 57×89mm formāta kartiņu izgatavošanai. Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo spēļu novadīšanai, drukai un izgatavošanai. Sagatavota arī kartiņu kastīte (59×14×90mm) un spēles instrukcija (56 ×87mm, locīta)
* Maketā sagatavoti spēļu kartiņu stūri bez noapaļojuma atzīmēm. Griešana iespējama ar speciālu stūru noapaļošanas ierīci.
* Nevainojami taisnai griešanai ir vēlams izmantot papīra nazi un metāla lineālu.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.