Vecgada vakara spēļu un aktivitāšu komplekts visai ģimenei

4.75

Vecgada vakara spēles un aktivitātes visai ģimenei. Komplektā ietilpst 4 spēles un 2 aktivitātes, kuras sagatavotas drukāšanai mājas apstākļos. Spēles īpaši draudzīgas skolas vecuma bērniem un pieaugušajiem.

Izpārdots

Nav noliktavā

Apraksts

Bingo spēle vecgada vakaram

Par šo spēli priecīgi būs pirmsskolas vecuma bērni. Spēlē ir doti 25 attēli, kas raksturīgi šim svētku laikam. Spēlētāja uzdevums ir atrast norādītās lietas savā svinību vietā. Uzvar tas, kuram pirmajam ir aizpildīta viena horizontāla vai vertikāla līnija un ir skaļi iesaucies “BINGO!”. Ja spēli vēlaties spēlēt ilgāk, tad uzvarētājs būs tas, kurš pirmais būs aizpildījis visus lauciņus. ja aizpildīt visus lauciņus nav iespējams, tad uzvar tas, kas aizpildījis visvairāk lauciņus.

Pabeidz frāzi

Šis uzdevums parādīs, vai jūs ziniet visas vecgada vakaram tipiskās frāzes, kas decembra noslēgumā izskan visbiežāk. Šo spēli var spēlēt divos variantos – katrs individuāli aizpilda spēļu lapas un pēc tam salīdzina rezultātus ar pareizajām atbildēm. Vai otrs variants – spēles vadītājs skaļi nosauc frāzes pirmo daļu un spēles dalībnieki visi kopā nosauc otro daļu. Garantējam smieklu devu pie frāzes “Laimes..”, kuru kāds, iespējams, gribēs pabeigt ar “..gribēšana”, nevis “liešana”.

Jaungada viktorīna

Doti 12 dažādi jautājumi par Jaunā gada tematiku. Šo spēli var spēlēt kopīgi un arī katrs individuāli pēc gardajām vakariņām un pēc tam visi kopā salīdzināt pareizās atbildes. Uzvar tas, kurš uz visvairāk jautājumiem ir atbildējis pareizi. Iespējams, spēlējot šo spēli jūs iemācīsieties kaut ko jaunu.

Sarunu spēle. Atskats uz 2023. gadu

Gada nogale ir istais laiks, lai atskatitos uz pagajušo gadu un novertētu – kads tas ir bijis. Šis ir istais laiks, lai sevi paslavētu par paveikto. 36 sarunu kartiņas palīdzēs atskatīties uz iepriekšējo gadu. Sagrieziet un ielieciet groziņā. Pec tam groziņu laidiet uz apli un, lai katrs izvelk pa vienai lapiņai un pārejiem pastāsta par saviem gada iespaidiem.

Jaungada dāvanu birkas

Sagatavoti dizaini 85x48mm kartiņām. Viens no dizainiem ļaus ātri sagatavoties lotarijai līdz 30 cilvēkiem.

Bonuss. Veidlapas sniegpārslu uzlocīšanas meistarklasei

Lieliska aktivitāte bērniem svētku rītā. Šabloni ar kuriem uztaisīsiet 6 perfektas sniegpārslas (dekorus).

Papildu informācija

Tehniskā informācija

Dizaina maketi sagatavoti ērtai printēšanai un izgatavošanai uz A4 un A5 izgatavošana formāta lapu. Izgriezstu dāvanu birku izmēri 85x48mm. Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo spēļu novadīšanai, drukai un izgatavošanai.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.