Kāzu spēļu un aktivitāšu komplekts 2024

11.50

Komplektā ietilpst 4 pieaugušo spēles, spēļu grāmata bērniem ar 6 uzdevumiem, kā arī novēlējumu kartiņas jaunajam pārim.

Pašlaik šis produkts nav pieejams un tiek izgatavots pēc pieprasījuma, rakstot uz e-pastu dizains@irsvetki.lv.
Definē vēlamās izmaiņas saturā šeit vai pēc digitālo failu iegādes e-pasta sarakstē.
Produkts
Papildus opcijas
Kopā
SKU: KS01 ,

Apraksts

Bērnu spēļu grāmata komplekts

Bērnu spēļu komplekts sastāv no astoņām lapas pusēm. Pēc drukas veikšanas, lapas jāpārloka uz pusēm. Saliekot tās kopā, sanāks grāmatiņa. Bērnu spēļu grāmata – sākot no 5 g. vecuma.

Noslēpumainie viesi

Ledus laušanas spēle, kas palīdz viesiem iepazīties. Uz katras lapas doti 16 vispārīgi apraksti par viesiem. Katrā variantā apraksti ir citādāki, kā arī – ir mainīta to secība. Sarunājoties, jāatrod kuram viesim atbilst minētais apraksts. Spēļu lapā jāieraksta viesa vārds un nedaudz plašāks apraksts, kādēļ viņš ir atbilstošais viesis. Spēle bez vecuma ierobežojumiem. Var spēlēt uz ātrumu vai vakara gaitā. Uzvar tas, kas aizpildījis visus kvadrātiņus visātrāk.

Iepazīšanās stāsts

Parodēts jaunā pāra iepazīšanās stāsts. Tekstā dotas tukšās vietas, kuras jāaizpilda atbilstoši norādījumiem.

Viktorīna

10 jautājumi par senlatviešu precību paražām. Kas īsti jāliek galdā, lai ciemiņi saprastu, ka jādodas mājās – skābēti kāposti vai kafija?

Cik labi pazīsti līgavu un līgavaini?

Kur iepazinās jaunais pāris ? Kurš ir nekārtīgāks – līgavainis vai tomēr līgava? Un ko viņi darīs medusmēnesī? To varēs uzzināt spēlējot spēli – cik labi pazīsti līgavu un līgavaini.

Novēlējumu kartiņas

Novēlējuma kartiņas var izvietot atsevišķā vietā, kur viesi tās netraucēti var aizpildīt. Otrs variants – novēlējuma kartiņas jau saliktas viesiem uz galda – vienā kaudzītē kopā ar pārējām spēļu kartiņām, norādot, ka tās vakara gaitā var aizpildīt un pēc tam iemest vēlējuma traukā vai kastē. Trešais variants – katrs viesis savu aizpildīto novēlējuma kartiņu nolasa jaunajam pārim mičošanas laikā. Skaļi teikts vēlējums būs patīkamāks un aizpildītā kartiņa paliks par lielisku atmiņu pārim.

Rokasgrāmata spēļu vadītājam

Kāzu spēļu un aktivitāšu komplektā ir iekļautas kartiņas ar sīkāku katras spēles aprakstu un ieteikumiem, kā viesiem spēlēt šīs spēles. Secība, kādā tās tiks spēlētas vakara gaitā, nav būtiska.

Papildu informācija

Tehniskā informācija

Dizaina maketi sagatavoti ērtai printēšanai uz A4. Iekļautie izmēri – plaukstas lieluma kartiņas (94x121mm) , A5 un A6. Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo spēļu novadīšanai, drukai un izgatavošanai.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.