Gaišās nakts spēļu un aktivitāšu komplekts

4.80

Drukāšanai mājas apstākļos sagatavotas vasaras saulgriežu spēles, kuras ieviesīs papildu svētku atmosfēru, jautrību un labu pamatu Latviešu tradīciju saglabāšanai.

Izpārdots

Nav noliktavā

SKU: Ligo23 , Birkas: ,

Apraksts

Uzdevumi gaišākai naktij

40 aktivitāšu kartiņas, kas ieviesīs kopējo jautrību un atjautīgi viesiem liks realizēt svarīgas Jānu nakts tradīcijas. Viesi izlozē katrs savu kartiņu. Ar kartiņām var mainīties, bet iepriekš nedrīkst otram parādīt, kas ir tajā ierakstīts. Dalībnieki, kas līdz rītam izpildījuši savu uzdevumu ir oficiāli lietpratēji Līgošanā. Dalībnieki, kuri neizpildīja savu uzdevmu, rīta pusē būs spiesti kopīgi paveikt vienu šīs spēles vadītāja izdomātu aktivitāti (smieklīgu vai ļoti praktisku, piemēram, līdz plkst. 8.00 savākt visas tukšās pudeles). Neierobežots spēlētāju skaits.

Gaišās nakts viktorīna

Šo aktivitāti vada skaļš un teatriāls spēļu vadītājs, nolasot jautājumus visiem klatesošajiem (Pirms tam dalībnieki var arī sadalīties divas komandās). Balvas un bonusi pienākas tai komandai vai personai, kura atmin visātrāk un vispareizāk.

Pa pēdām

Uzvar dalībnieks, kurš atradis visvairāk kartiņā norādītos faktus (būtnes vai priekšmetus). 8 spēļu kartiņu variacijas lauzīs ledu starp viesiem un uzjautrinās. Neierobežots spēlētāju skaits.

Kvasa un alus etiķetes

6 kvasa un alus pudeļu etiķešu dizaini ar vienotu gaišās nakts stilu radīti, lai sagatavotu balvas un pasniegtu tās Viktorīnas un spēļu uzvarētājiem. Etiķetes paredzēts drukāt uz pašlīmējošo papīru.

+Spēļu vadītāja rokasgrāmata

4 kartiņas, kuras satur instrukcijas spēļu un aktivitāšu vadīšanai.

Papildu informācija

Tehniskā informācija

Dizaina maketi sagatavoti ērtai printēšanai uz A4 un 98×136mm, A6 formāta kartiņu izgatavošanai. Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo info drukai un sagatavošanai. Lai izgatavotu pudeļu etiķetes, Tev būs nepieciešams pasšlīmējošais papīrs.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.