Tīklošanās spēle ekspertiem

12.25

«KA-čing» ir brīnišķiga skaņa! Tīklošanās spēle ekspertiem radīs apstākļus, lai iepazītos tā pa īstam un šo skaņu dzirdētu aizvien biežāk. Digitālie faili satur sagatavotas 32 kartiņas plaukstas lieluma izmērā,  spēles vadītāja kartiņu un drukas&griešanas instrukciju.

Doninējošais tonis vai stils :
Pasteļtoņi
Melnbalts
Notīrīt opcijas
Pašlaik šis produkts nav pieejams un tiek izgatavots pēc pieprasījuma, rakstot uz e-pastu dizains@irsvetki.lv.
Definē vēlamās izmaiņas saturā šeit vai pēc digitālo failu iegādes e-pasta sarakstē.
SKU: 7899 Kategorijas:

Apraksts

Tīklošanās spēle “Ka-čing”

Sākotnēji iepazīšanās spēle ar nosaukumu “KA-čing” tika izpēlēta LIAA Jelgavas biznesa inkubatora kopienas pasākumā. Esam saturiski to uzlabojuši un tā būs lieliska iepazīšanās spēle kādā tīklošanās pasākumā starp dažādu jomu ekspertiem, profesionāļiem, nevis tikai jaunajiem uzņēmējiem. Īzspēlēt šo spēli ir jautri un sākt veidot jaunas sadarbības iespējas tagad ir vienkāršāk nekā jebkad agrāk! Tīklošanās spēle ekspertiem radīs apstākļus, lai iepazītos tā pa īstam un gan skaņu, gan vārdu “KA-čing” dzirdētu aizvien biežāk.

Spēle var tikt spēlēta bez laika ierobežojumiem (piemēram, vakara gaitā bez steigas).  Kad ir savākts vēlamais uzvarētāju skaits, spēli var pārtraukt. Citā reizē, spēle var tikt spēlēta, piemēram, 20 min. un tās laikā tiek reģistrēts viens uzvarētājs vai ierobežots uzvarētāju skaits, fiksējot kartiņu nodošanas laiku un vietu sarakstā. Pārāk steidzīga šīs spēles izspēlēšana nav vēlama, jo tas dalībniekiem neļautu izbaudīt tīklošanos un pirmā uzvarētaja noteikšanai laiks ir neprognozējams. Ieteicamais dalībnieku skaits – ne mazāk kā 15. Jo mazāks dalībnieku skaits, jo vairāk kartiņām jābūt sagatavotām rezervei.

Papildu informācija

Doninējošais tonis vai stils

Pasteļtoņi, Melnbalts

Tehniskā informācija

Dizaina maketi sagatavoti ērtai printēšanai uz A4 un plaukstas lieluma kartiņu (94x121mm) izgatavošanai. Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo spēļu novadīšanai, drukai un izgatavošanai.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.