Ģimenes Ziemassvētku spēļu un aktivitāšu komplekts

5.68

Ziemassvētku spēles un aktivitātes visai ģimenei. Komplektā ietilpst 8 spēles, kuras piemērotas drukāšanai mājas apstākļos. Spēles īpaši draudzīgas skolas vecuma bērniem un pieaugušajiem.

Izpārdots

Nav noliktavā

Apraksts

Ziemassvētku alfabēts

Spēle uz ātrumu – kurš pirmais izdomās 33 vārdus Ziemassvētku tematikā. Tas, kurš pirmais būs aizpildījis lapu, ir uzvarējis. Spēle ar to nebeidzas – noskaidrojiet, kurš ir ieguvis otro vietu ar visvairāk izdomātiem vādiem un, kurš trešo. Noteikti pēc tam salīdziniet – kādi vārdi pie katra burta ir ierakstīti. Varam garantēt, ka noteikti sāksies sarunas par to, kādēļ pie burta “S” ir ierakstīts salūts, nevis sniegs. Lai spēlētu šo spēli, katram dalībniekam būs nepieciešama viena spēļu lapas kopija un rakstāmais.

Emocijzīmju mīkla – atmini Ziemassvētku dziesmu

Šī spēle noteikti patiks tiem, kas savās ikdienas sarakstēs bieži izmanto emocijzīmes jeb emoji. Katrs emoji simbols apzīmē vienu vārdu no dziesmas nosaukuma. Visas dziesmas ir dotas latviešu valodā. Atbilžu lapā ir iekļauti QR kodi, kuras izmantojot pēc tam varēsiet noklausīties atminētās un neatminētās dziesmas.

Ziemassvētku bingo

Par šo spēli priecīgi būs pirmsskolas vecuma bērni. Spēlē ir doti 24 attēli, kas raksturīgi Ziemassvētkiem. Spēlētāja uzdevums ir atrast norādītās lietas savā svinību vietā. Uzvar tas, kuram pirmajam ir aizpildīta viena horizontāla vai vertikāla līnija un ir skaļi iesaucies “BINGO!”. Ja spēli vēlaties spēlēt ilgāk, tad uzvarētājs būs tas, kurš pirmais būs aizpildījis visus lauciņus. Ja aizpildīt visus lauciņus nav iespējams, tad uzvar tas, kas aizpildījis visvairāk lauciņus. Ar zaļu iekrāsotais lauciņš tiek uzskatīts par aizpildītu.

Pabeidz frāzi

Šis uzdevums parādīs, vai jūs ziniet visas tipiskās Ziemassvētku frāzes, kas decembra mēnesī izskan visbiežāk. Šo spēli var spēlēt divos variantos – katrs individuāli aizpilda spēļu lapas un pēc tam salīdzina rezultātus ar pareizajām atbildēm. Vai otrs variants – spēles vadītājs skaļi nosauc frāzes pirmo daļu un spēles dalībnieki visi kopā nosauc otro daļu. Garantējam smieklu devu pie frāzes “Ak..”, kuru kāds gribēs pabeigt ar “..Dievs“, nevis “eglīte“.

Kas tā par ziemassvētku dziesmu?

Ir dota viena dziesmas rindiņa no 13 dažām dziesmām. Katram individuāli vai visiem kopā jāuzmin, no kuras dziesmas tā ir. Uzvar tas, kurš ir atminējis visvairāk dziesmas. Spēlējot šo spēli, iespējams, uzzināsiet par kādu jaunu latviešu Ziemassvētku dziesmu.

Ziemassvētku viktorīna

Doti 12 dažādi jautājumi par Ziemassvētku tematikā. Šo spēli var spēlēt katrs individuāli pēc gardajām vakariņām un pēc tam visi kopā salīdzināt pareizās atbildes. Uzvar tas spēlētājs, kurš uz visvairāk jautājumiem ir atbildējis pareizi. Iespējams, spēlējot šo spēli jūs iemācīsieties kaut ko jaunu.

Veidlapas sniegpārslu uzlocīšanas meistarklasei

Lieliska aktivitāte bērniem svētku rītā. Šabloni ar kuriem vienkārši uztaisīsiet 6 perfektas sniegpārslas (dekorus) un sāksiet modelēt savus dizainus.

Ziemassvētku dāvanu tagi/birkas

Sagatavoti 3 dizaini 85x48mm kartiņām. Viens no dizainiem ļaus ātri sagatavoties Ziemassvētku lotarijai līdz 30 cilvēkiem.

Papildu informācija

Tehniskā informācija

Dizaina maketi sagatavoti ērtai printēšanai un izgatavošanai uz A4 un A5 izgatavošana formāta lapu. Izgriezstu dāvanu birku izmēri 85x48mm. Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo spēļu novadīšanai, drukai un izgatavošanai.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.