Dzimšanas dienas spēļu komplekts

8.30

Spēles un aktivitātes jautrai dzimšanas dienas ballītei. Tās būs piemērotas gan pusaudžu, gan pieaugušo dzimšanas dienas ballītei. Varam garantēt, ka uzzināsiet kaut ko jaunu par saviem viesiem un ģimenes locekļiem! Komplekts sastāv no 4 spēlēm, 4 aktivitātēm un vakara vadītāja rokasgrāmatas. Spēlēm ir sagatavoti atsevišķi drukas faili

Pašlaik šis produkts nav pieejams un tiek izgatavots pēc pieprasījuma, rakstot uz e-pastu dizains@irsvetki.lv.
Definē vēlamās izmaiņas saturā šeit vai pēc digitālo failu iegādes e-pasta sarakstē.
Produkts
Papildus opcijas
Kopā

Apraksts

Spēļu vadītāja rokasgrāmata

Spēļu vadītāja, jeb vakara vadītāja rokasgrāmata ir veidota kā atsevišķas 8 spēļu un aktivitāšu kartiņas. Uz katras kartiņas ir doti spēļu un aktivitāšu apraksti. Četrām spēlēm ir doti atsevišķi drukas faili (sīkāks apraksts zemāk). Pārējām aktivitātēm ir doti spēļu noteikumi un ieteikumi kā tās spēlēt. Pirms pasākuma, lūdzu tās izlasiet un sagatavojiet norādīto atribūtiku (mazas uzlīmes vai knaģīši, daudz baloni (vismaz 20), 2 zeķubikšu pāri, jautra mūzikas izlase, rakstāmpiederumi). Kartiņas satur sekojošu aktivitāšu instrukcijas: Zeķubikšu galva; Trijatā ar balonu; Palaidnīgais dadzis; Stafete ar baloniem.

5 sekunžu likums

Spēlē ir iekļautas 40 kartiņas ar dažādām lietām, kas jānosauc 5 sekunžu laikā. Jo ātrāk rit spēle, jo jautrāk to spēlēt. Ir tik interesanti uzzināt, kas tavam draugam pirmais ienāk prātā, kad jānosauc 3 lielākās dzīves atklāsmes. Ja izdodas nosaukt 3 prasītās lietas, tad tiek saņemts 1 punkts, ja nē – tad 0,5 punkti. Uzvar tas, kuram spēles beigās ir visvairāk punkti.
Lai spēlētu spēli, būs nepieciešamas izdrukātas un sagrieztas kartiņas, kā arī taimeris. Spēle piemērota gan pusaudžiem no 14 gadu vecuma, gan pieaugušajiem.

Novēlējumi dzimšanas dienā

Dažviet pasaulē šī ir neatņemama dzimšanas dienas ballītes sastāvdaļa. Tā drīzāk ir novēlējumu kartiņa, nevis spēle. Vienā tās pusē ir jāsaraksta vārdi norādītajā formātā. Piem., lietvārds daudzskaitlī (var rakstīt pirmo, kas ienāk prātā). Pēc tam tie jāsaraksta kartiņas otrā pusē. Tad katrs skaļi, vai jubilārs individuāli, nolasa, kas sanācis. Aktivitāti var izspēlēt no 10 gadu vecuma.

Noslēpumainie viesi

Ar šo spēli tiks lauzts ledus starp viesiem. Pateicoties spēlei būs iespējams viesiem iepazīties tuvāk, varbūt pat kaut ko jaunu uzzināsi par savu draugu! Dizaina maketā ir iekļauti 4 varianti ar 15 dažādiem, vispārīgiem faktiem par viesiem. Katrs viesis, viena dalībnieka spēļu kartiņā drīkst ierakstīties tikai vienu reizi. Ja pasākumā ir neliels viesu skaits (piem., 5), tad spēli iesakām spēlēt tās īsajā versijā. Ja pasākumā ir liels viesu skaits (vairāk kā 10), bet spēli jāizspēlē 10 minūšu laikā, tad arī iesakām spēlēt tās īso versiju. Sīkāks spēles apraksts ir norādīts uz spēļu kartiņām jeb norādījumiem “vakara vadītājam”. Spēli var spēlēt no 7 gadu vecuma.

Reiz sen senos laikos..

Lai spēlētu šo spēli būs jāsadrukā un jāsagriež pievienotās spēļu kartiņas, un būs nepieciešami rakstāmpiederumi.
Vakara gaitā, vai konkrētā laikā spēles dalībniekiem un lapiņas jāuzraksta viens fakts, atmiņa vai piedzīvojums par sevi, par kuru neviens no klātesošajiem neko nezin. Ja ir neliels spēlētāju skaits, tad katrs var aizpildīt divas lapiņas. Aizpildītās lapiņas tiek aizlocītas un saliktas vienā traukā. Pēc tam katrs pēc kārtas velk lapiņas, nolasa tās skaļi un cenšas uzminēt, kurš ir tās autors. Garantējam, ka uzzināsiet kaut ko jaunu par saviem viesiem un ģimenes locekļiem!

Papildu informācija

Tehniskā informācija

Dizaina maketi sagatavoti ērtai printēšanai un izgatavošanai uz A4 un A5 izgatavošana formāta lapu. Izgriezstu dāvanu birku izmēri 85x48mm. Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo spēļu novadīšanai, drukai un izgatavošanai.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.