Ģimenes Ziemassvētku spēļu un aktivitāšu komplekts

5.90

Komplektā ietilpst 7 ziemassvētku  spēles un aktivitātes visai ģimenei. Komplekts piemērots drukāšanai mājas apstākļos.

Izpārdots

Nav noliktavā

Apraksts

Vitkorīnas Ziemassvētki pasaulē un Ziemassvētki Latvijā

Komplektā ir pieejamas divas viktorīnas – par senlatviešu Ziemassvētku paražām un tradīcijām pasaulē. Pateicoties viktorīnām, iespējams uzzināsiet kaut ko jaunu. Abas viktorīnas sastāv no divām lapaspusēm – jautājumiem un atbildēm.

Ziemassvētku bingo

Par šo spēli priecīgi būs pirmsskolas vecuma bērni. Spēlē ir doti 24 attēli, kas raksturīgi Ziemassvētkiem. Spēlētāja uzdevums ir atrast norādītās lietas savā svinību vietā. Uzvar tas, kuram pirmajam ir aizpildīta viena horizontāla vai vertikāla līnija un ir skaļi iesaucies “BINGO!”. Ja spēli vēlaties spēlēt ilgāk, tad uzvarētājs būs tas, kurš pirmais būs aizpildījis visus lauciņus. Ja aizpildīt visus lauciņus nav iespējams, tad uzvar tas, kas aizpildījis visvairāk lauciņus. Ar sarkanu iekrāsotais lauciņš tiek uzskatīts par aizpildītu. Komplektā ir iekļautas dizaina 4 variācijas.

Reiz sen senos laikos…

Lieliska spēle, kuru var spēlēt gan ģimenes, gan draugu, gan arī kolēģu lokā. Spēlējot spēli, noteikti uzzināsiet viens par otru kaut ko jaunu. Lai spēlētu spēli, būs nepieciešami rakstāmpiederumi. Spēles noteikti aprakstīti iekļautajā failā.

Kas tā par Ziemassvētku dziesmu?

Ir dota viena dziesmas rindiņa no 14 dažām dziesmām. Katram individuāli vai visiem kopā jāuzmin, kuras dziesmas sastāvā ir dotais teksts. Uzvar tas, kurš ir atminējis visvairāk dziesmas. Spēlējot šo spēli, iespējams, uzzināsiet par kādu jaunu latviešu Ziemassvētku dziesmu. Failā ir iekļauti QR kodi, kurus izmantojot varēsiet noklausīties dziesmas.

Vārdu jūklis

Standarta burtu mīkla Ziemassvētku noskaņās. To patiks spēlēt gan pieaugušajiem, gan bērniem. Lai spēlētu spēli, būs nepieciešami rakstāmpiederumi. Sarežģītības pakāpe ir vidēja līmeņa.

Ziemassvētku labirints

Spēle, kas noteikti patiks mazajiem spēlētājiem. Velkot līniju, palīdzi Ziemassvētku vecītim nokļūt līdz kamanām. Labirints ir vidējas sarežģītības.

Veidlapas sniegpārslu locīšanas meistarklasei

Lieliska aktivitāte bērniem svētku rītā. Šabloni ar kuriem vienkārši uztaisīsiet 6 perfektas sniegpārslas (dekorus) un sāksiet modelēt savus dizainus.

Papildu informācija

Tehniskā informācija

Dizaina maketi sagatavoti ērtai printēšanai uz A4 izgatavošana formāta lapu. Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo drukai un izgatavošanai. Šim komlektam sagrišana nebūs nepieciešama, jo loksnes izmēri ir A4.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.