Klasiski melnbaltais spēļu komplekts vecpuišu ballītei

13.90

Dizaina maketi sagatavoti ērtai printēšanai uz A4 un plaukstas lieluma kartiņu (94x121mm) izgatavošanai. Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo spēļu novadīšanai, drukai un izgatavošanai. Šīs vecpuišu ballītes spēles papildinās vakara emocijas, lai būtu tas jautrs un izdevies.

Drukājam uz īpašu papīru! Drukāto versiju izgatavošana no 2-4 darba dienām.
Definē vēlamās izmaiņas saturā šeit vai pēc digitālo failu iegādes e-pasta sarakstē.
Produkts
Papildus opcijas
Kopā

Apraksts

Uzdevums Nr.1 “Solījums”

Solījuma jeb zvēresta galvenā funkcija ir simboliska ballītes atklāšana. Topošā līgavaiņa labākais draugs vai spēļu vadītājs pasniedz svinīgo solījumu, kurā iepriekš ir aizpildītas tukšās vietas. Topošā līgavaiņa uzdevums ir šo solījumu skaļi nolasīt.

Spēle Nr.2 “Līgavainis to jau zina!”

Šis uzdevums iesaista un iesilda visus ballītes dalībniekus. Vecpuiši uzraksta āķīgus jautājumus līgavainim uz spēles kartiņam. Teikuma sākums un konstrukcija jau ir dota, ir jāuzraksta turpinājums. Mērķis ir izveidot apgalvojumu, kuram līgavainis nevar piekrist, taču tam jāatbild tikai ar “zinu” vai “nezinu”. Ja līgavainis “nezina”, tad kartiņas aizpildītājam tūlīt pat ir jānolasa arī izglītojošs uzdevums, kuru līgavainim jārealizē tūlīt pat vai noteiktā laika posmā. Līgavainim pēc katra saņemtā jautājuma ir jāsaprot, ka “nezinu” nav izdevīga atbilde. Uzdevumi sagatavoti uz 12 kartiņām.

Aktivitāte Nr.3 “Līgavas intuīcijas tests”

Vai topošās līgavas intuīcija strādā labi? Šis nopietns ir pārbaudījums līgavai, nevis līgavainim. Vecpuiši atbildes noskaidro kopā ar līgavaini un kopīgi pārbauda vai līgavas intuīcija strādā pareizi. Pirms vecpušu ballītes šos spēles jautājumus uzdod topošajai līgavai (iedodot kartiņu) un piefiksē atbildes. Ja uz intuīcijas testa jautājumiem abi ir atbildējuši pilnīgi vienādi, tad topošās sievas intuīcija ir izcila. Ja abi nav atbildējuši vienādi, tad vecpuišu uzdevums būs parūpēties, lai līgava pēc ballītes saņemtu līgavaiņa aizpildīto kartiņu.

Uzdevums Nr.4 “Cik labi līgavainis pazīst līgavu?”

Pirms vecpušu ballītes uzdod jautājumus topošajai līgavai un piefiksē atbildes. Šos pašus jautājumus uzdod topošajam līgavainim vecpuišu ballītes laikā un salīdzina atbildes. Par katru nepareizo atbildi līgavainis pilda nelielu uzdevumu (piemēram, apēd piparu). Katru nākamo jautājumu uzdod negaidot.

Spēle Nr.5 “RIP. Atklātības spēle vecpuišiem”

Šī ir atklātu sarunu spēle, kura dažreiz mēdz būt izaicinājums vīrietim. Spēles mērķis ir vecpuišus padarīt ciešākus vienu otram. Sastādītās kartiņas atklās vēl nezināmus vecpuišu dvēseles nostūrus un ieviesīs jautrību – īpaši jau mazā kompānijā. Šajā «Patiesība vai izaicinājums» spēles versijā nav noteikumu, jo vecpuisis nekad nespēlēs šo spēli pēc kāda cita noteikumiem. Noteikumi tiek aizvietoti ar 3 speciālu «stiprajam dzimumam projektētiem» radošu darbību papildinājumiem – RIP (Raudam, Ielejam, Pieprasam). Jautājumi un izaicinājumi sagatavoti uz 64 63x63mm kartiņām, kuras ieber kausā.

Spēļu vadītāja rokasgrāmata

Šīs kartiņas sagatavotas vecpuišu ballītes spēļu vadītajam un garantēs, lai viss spēļu process norisinātos bez aizķeršanās, vakars būtu jautrs un izdevies.

Bonusā aploksnes

Ja pasūtat izdrukātu produkta versiju, pievienosim sūtījumam 2 (148x114mm) atbilstoša dizaina aploksnes. Ja pasūti komplekta digitālo versiju, saņemsi dizaina maketu drukai, kuru ir ļoti viegli izgatavot mājas apstākļos, ja ir pa rokai papīra nazis un līme.

Aploksnes

 

Papildu informācija

Tehniskā informācija

Digitālā dizaina maketi sagatavoti ērtai printēšanai uz A4 un plaukstas lieluma kartiņu (94x121mm), A4 un A5 formāta kartiņu izgatavošanai. Pielikumā atradīsi visu nepieciešamo spēļu novadīšanai, drukai un izgatavošanai.

Informācija par spēļu fizisko versiju

Mūsu fizisko spēļu komplektu iespējams pasūtīt ar šādu kartiņu skaitu:
Uzdevums Nr.1 "Solījums" – A4, 1 gab
Spēle Nr.2 "Līgavainis to jau zina!" – A6, skaits pielāgots spēlētāju skaitam
Spēle Nr.3 "Līgavas intuīcijas tests" – A5, skaits pielāgots spēlētāju skaitam
Spēle Nr.4 "Cik labi līgavainis pazīst līgavu?" – A5, 2 gab
Spēle Nr.5 "RIP. Atklātības spēle vecpuišiem" – A4 + griešana, 8 gab
Spēļu vadītāja rokasgrāmata – <A6 (94x121mm kartiņas), 8 gab

Ja ir nepiepieciešams individuāli pielāgots izdruku skaits spēlēm, sazinies ar mums rakstot uz e-pastu dizains@irsvetki.lv.