Dekori vecmeitu ballītei

Idejas vecmeitu ballītes plānošanai

Plānojot vecmeitu ballīti savai labākajai draudzenei vai ģimenes loceklei, jāņem vērā daudzas lietas. Pirmkārt, jums jāizlemj par vietu. Atkarībā no grupas lieluma, iespējams, vēlēsieties iznomāt āra telpu vai rezervēt privātu telpu restorānā vai bārā.

Kad esat izvēlējušies vietu, sāciet plānot dažas aktivitātes. Atkarībā no visu interesēm jūs varētu sarīkot medības pa pilsētu vai spēlēt trakas galda spēles mājās. Vai arī izmēģiniet ko pavisam citu, piemēram, spilvenu kaujas vakaru? Tas noteikti būs smieklu pilns vakars!

Ēdiens arī ir svarīga jebkuras veiksmīgas vecmeitu ballītes sastāvdaļa, tāpēc pārliecinieties, ka esat izvēlējušies kaut ko tādu, kas iepriecinās visus. Vecmeitu ballīte ir jautrs notikums, kas atzīmē īpašo dienu topošajai līgavai un iezīmē pāreju uz laulāto dzīvi. Tā ir iespēja pavadīt pēdējo jautro un vieglprātīgo vakaru kopā ar tuvākajiem draugiem un mīļotajiem, bieži vien tajā netrūkst smieklu, deju un dzērienu. Ja plānojat rīkot vecmeitu ballīti, šeit ir sniegti daži padomi, kas palīdzēs jums veiksmīgi organizēt pasākumu!

Vispirms izvēlieties tēmu. Tas palīdzēs noteikt jūsu ballītes stilu un krāsu toni un atvieglos izvēli attiecībā uz dekorācijām, ēdieniem, aktivitātēm un citiem svinību elementiem.

dEKORĀCIJAS

Kad esat izvēlējies tēmu, nosakiet ballītes budžetu. Ņemiet vērā pārtikas izmaksas, dekorācijas un citus aktivitātēm nepieciešamos piederumus – un neaizmirstiet nelielas dāvaniņas! Viesi novērtēs nelielas dāvaniņas, piemēram, profesionāla fotogrāfa pakalpojumu un bildes, kas paliks kā piemiņas lietas no īpašā vakara

Izvēloties pasākuma norises vietu, apsveriet, kādas aktivitātes plānojat organizēt vecmeitu ballītē. Ja tā ietver tādas lietas kā karaoke vai amatniecības meistarklases, pārliecinieties, ka rezervējat vietu, kur var ērti organizēt šīs aktivitātes. Privāta māja vai īrēta telpa var labi noderēt, ja vien tur ir pietiekami daudz vietas, lai visi varētu izklīst.

Lai ballītes dienā viss noritētu raiti, iepriekš organizējiet visas spēles vai aktivitātes. Tādas spēles kā “Patiesība vai risks” vai “Meklēšanas medības” ir lielisks veids, kā svinībās ienest mazliet muļķības, vienlaikus izklaidējot visus un liekot dalībniekiem savstarpēji komunicēt vienam ar otru. Ja jūtaties patiešām ambiciozi, varat pat pārvērst svinības par visas dienas pasākumu ar vēlām brokastīm, kam pēcpusdienā sekos dažādas aktivitātes, bet vakarā – vakariņas un dzērieni

Visbeidzot (un vissvarīgāk) nodrošiniet daudz ēdiena un dzērienu! Dzērieni ir ļoti svarīgi, tāpēc attiecīgi nodrošinieties arī ar mikseriem un augļiem.

Vecmeitu ballītes dekorācijas

Kad runa ir par vecmeitu ballītes dekoriem, nav universāla dekora, kas derētu visiem. Tas patiešām ir atkarīgs no tā, kāda veida pasākumu jūs rīkojat. Ja vēlaties kaut ko klasiskāku un tradicionālāku, izvēlieties pieklusinātas krāsas, piemēram, baltu, krēmkrāsas un zelta vai pat rozā, ja tas saskan ar tēmu. Lai radītu intīmāku atmosfēru, varat pievienot arī dažus smalkus personiskus akcentus, piemēram, pušķus vai ziedus vāzēs pa visu telpu.

Sāciet ar svētku balonu iegādi. Ja vēlaties būt drosmīgāki, kāpēc gan neizmēģināt izmantot košas krāsas? Spilgtas rozā, dzeltenas, zilas un zaļas krāsas patiešām palīdzēs piešķirt toni jautram vakaram. Baloni ir nepieciešami jebkura veida ballītēm, bet kāpēc gan neaizstāt vienkrāsainus balonus ar daudzkrāsainiem vai pat metāliskiem baloniem, lai iegūtu papildu spīdumu? Pakariniet tos pie griestiem vai izkārtojiet telpas stūros – lai arī kādu veidu jūs izvēlētos, tas noteikti piesaistīs uzmanību! Jūs varat no tiem izveidot apaļu balonu saišķus vai izveidot arku, caur kuru viņai jāiet, ieejot ballītes telpā. Ja jūtaties radoši, kāpēc gan neizmēģināt izgatavot dažus balonus ar burtiem, uz kuriem uzrakstīts kāds vēstījums, piemēram, “Pēdējā ballīte” vai “Topošā līgava”

Ja jūsu budžets to atļauj, apsveriet iespēju izrotāt sienas ar sienas uzlīmes ar humoristiskiem ar kāzām saistītiem citātiem, piemēram, “Viena tekila, divas tekilas, trīs tekila, grīda!” Varētu iegādāties arī personalizētus plakātus vai uzrakstus, kas īpaši atgādinās par viņas pēdējo vakaru kā brīvai dāmai.

Iespējams, jūs arī vēlēsieties iekļaut galda dekorus, piemēram, galda kartītes ar smieklīgiem vēstījumiem par mīlestību vai laulībām. Arī tās var personalizēt ar fotogrāfijām un vēstījumiem pēc topošās līgavas izvēles, padarot jūsu dekoru vēl neaizmirstamāku. Neaizmirstiet pievienot arī daudz svaigu ziedu – tie ne tikai izskatās skaisti, bet tiem ir arī patīkams aromāts, kas piepildīs telpu un piešķirs jūsu svinībām papildu eleganci

Spēles

Visbeidzot, ja esat ieplānojuši kādas spēles, pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz rakstāmpiederumu, lai ikviens varētu piedalīties. Neviena vecmeitu ballīte nebūs pilnvērtīga bez daudzām spēlēm, kurās ikviens var iesaistīties. Kāpēc gan neizveidot savas bingo kārtis, kurās ciparu vietā ir smieklīgas frāzes? Vai arī, ja kāršu spēles nav jūsu sirdslieta, aiciniet dalībnieces pierakstīt savas smieklīgākās atmiņas, kurās iesaistīta topošā līgava, lai noslēgumā iegūtu balvas.

Irsvētki.lv spēles radītas domājot arī par vizuālo noformējumu un to vai tās turot rokās labi izskatīsies arī nejaušu uzņemtos fotokadros.

#Irsvētki Ziedu vecmeitu ballītes spēļu un aktivitāšu komplekts sastāv no 4 spēlēm, zvēresta, novēlējumu kartiņām un ballītes vadītājas rokasgrāmatas. Ja pasūtat izdrukātu produkta versiju, pievienosim sūtījumam arī 2 speciāli kartiņām dizainētas aploksnes.

Spēles

Šie ir tikai daži piemēri, kā jūs varat iekārtot neaizmirstamu vecmeitu ballīti. Ar šiem padomiem un ar papildus radošuma devu bez ierobežojumiem šis īpašais notikums no malas izskatīsies izcili noorganizēts!

Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos.

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *