Idejas, spēles, aktivitātes un uzdevumi vecmeitu ballītei

Vecmeitu Ballītes spēles

Vecmeitu ballite

Idejas Vecmeitu ballītei – sarunu spēles

Vecmeitu ballīte ir jautrs veids, kā sapulcināt tuvākās draudzenes, lai nosvinētu topošās līgavas gaidāmās kāzas. Vecmeitu ballītes ir sena tradīcija, kuras pirmsākumi meklējami senajā Grieķijā. Tās mērķis ir svinēt kopā ar topošo līgavu un palīdzēt viņai pāriet laulībā. Svētki var ietvert jebko, sākot no tradicionālām spēlēm un aktivitātēm līdz pirms kāzu palutināšanai. Neatkarīgi no tā, vai tā ir SPA diena kopā ar meitenēm vai vakars, kas piepildīts ar kokteiļiem un mūziku. viena lieta paliek patiesa vienmēr: vecmeitu ballīte ir par to, lai jautri pavadītu laiku!

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties kaut ko vieglu un jautru, vai kaut ko sarežģītāku un interaktīvāku, šeit noteikti atradīsiet kaut ko, kas lieliski atbildīs jūsu vajadzībām! Sarunu spēles ir ļoti svarīgas ikvienā vecmeitu ballītē, jo tās jautri aizpilda laiku, lauž ledu un spēj saliedēt. Ņemot vērā šīs spēles, tagad viss, kas jums jādara, ir jāsāk plānot un organizēt savas svinības.

Viena no klasiskajām vecmeitu vakara spēlēm ir “Viņš teica, viņa teica”. Šajā spēlē katra persona pieraksta kaut ko tādu, ko, viņuprāt, viņas partneris teiktu viņai kāzu dienā. Pēc tam, kad katrs ir uzrakstījis savu atbildi, viņiem ir jānojauš, kura persona ko uzrakstīja. Šī spēle ir lieliska, lai atklātu jautras atbildes un visa vakara garumā sagādātu daudz smieklu!

Patiesība vai risks ir vēl viena lieliska sarunu spēle, kura jāspēlē pašā vakarā, kad fiziskas aktivitātes vairs nav prātā. Klasiskajā šis spēles versijā mērķis ir katram spēlētājam izvēlēties, vai teikt patiesību, vai izpildīt izaicinājumu, un nav pieļaujams nekāds vidusceļš! Ja kāds izvēlas patiesību, viņam bez vilcināšanās jāatbild uz jebkuru uzdoto jautājumu; ja kāds izvēlas uzdrīkstēšanos, viņam jāizpilda uzdotais uzdevums, neapšaubot to! Šī spēle palīdz atklāt cilvēku patiesās personības, kā arī pārbaudīt viņu robežas drošā un humoristiskā vidē – ideāli piemērota jebkurai pirms kāzu svinībām! Mūsu spēles verijā – katra kartiņa satur nelielu izaicinājum – atklāt draudzenēm lietas par kurām nerunājam ikdienā un, protams, kartiņas var saturēt arī izaicinošu aktuivitāti.

Meklēšanas medības ir vēl viena lieliska spēle vecmeitu ballītēs, jo to dalībniekiem ir jāsadarbojas komandā vai individuāli, lai atrastu pavedienus kādā teritorijā vai ēkā – tas veicina visu ballītes dalībnieku savstarpējo mijiedarbību, vienlaikus nodrošinot izklaidi starp citām aktivitātēm visas nakts garumā. Lai padarītu spēli vēl interesantāku, var pievienot dažādas tēmas, piemēram, ar princesēm vai supervaroņiem saistītus priekšmetus, kas jāatrod medību laikā; tas piešķir papildu uztraukuma elementu, kā arī veicina viesu savstarpējo konkurenci!

Ja meklējat kaut ko nedaudz atšķirīgu no tradicionālajām vecmeitu ballītes spēlēm, apsveriet iespēju spēlēt arī interaktīvas minēšanas spēles. Lai patiesi atdzīvinātu savu vecmeitu ballīti, kāpēc gan neizmēģināt kādu dzeršanas spēli? Es nekad neesmu … ir veca klasiska spēle, kas lieliski piemērota vecmeitu ballītei. To ir viegli spēlēt, un to var pielāgot atkarībā no viesu vecuma un interesēm. Visiem spēlētājiem jāsēž aplī, kura vidū ir sagatavoti daži dzērieni (alkoholiskie vai bezalkoholiskie). Katrs spēlētājs pēc kārtas izsaka paziņojumus, sākot ar “Es nekad neesmu…”. Ja kāds ir izdarījis teikto, tad viņam ir jāpaņem dzēriens no centra. Piemēram, viens cilvēks var teikt “Es nekad neesmu lēcis ar gumiju”, un tiem, kas to ir piedzīvojuši, ir jādzer. Šī spēle ir patīkama visiem iesaistītajiem un sniedz iespēju vieglprātīgi atcerēties pagātnes pieredzi.

Vecmeitu Ballītes Līgavas Zvērests

Zvēresta funkcija ļoti bieži ir simboliska vecmeitu ballītes atklāšana. Līgavas zvērests lieliski ataino vecmetu kompānijas vērtības. Svinīgo solījumu jeb Zvērestu pasniedz Vecmeitas labākā draudzene vai spēļu vadītāja. Mūsu Melnbaltajā un Rozā Vecmeitu spēļu komplekta Zvērestā ir paredzēts, ka jāieraksta līgavas esošais vārds un uzvārds, un pēclaulības uzvārds. Topošās līgavas uzdevums ir šo Zvērestu skaļi nolasīt. Zvērests tiek nolasīts pa daļām – pa rindiņām vai teikumiem. Zvēresta apakšā ar lūpu nospiedumu parakstās gan līgava, gan pārējās vecmeitas. 

Neatkarīgi no tā, kādas vecmeitu ballītes spēles izvēlēsieties savā pasākumā – vai tās būs tradicionālās, vai arī kaut kas unikālāks, piemēram, dzeršanas spēles, – atcerieties: jūsu galvenajai prioritātei jābūt jautrai izklaidei, vienlaikus svinot jūsu topošās līgavas gaidāmās laulības! Parūpējieties par to, lai radītu atmiņas, kas saglabāsies vēl ilgi pēc tam, kad visi citi svētki būs beigušies, spēlējot aizraujošas aktivitātes, kas paredzētas tieši pieaugušo auditorijai – šādā veidā ikviens varēs izklaidēties, nenogurstot vakara izklaides gaitā!

Drukātais komplekts vecmeitu ballītei


Dekorācijas un noskaņa

Jūsu labākās draudzenes vecmeitu ballītei jābūt tikpat unikālai kā viņai pašai! Ar nelielu radošumu un pārdomātu plānošanu – neaizmirstot arī par daudzām dekorācijām – jūs varat radīt neaizmirstamu pieredzi, kas stilīgi atzīmēs viņu gaidāmās kāzas! Neviena vecmeitu ballīte nav pilnīga bez dekorācijām un jautriem aksesuāriem, piemēram, personalizētiem t-krekliem, jostām, plakātiem un baloniem – visi tie ir veidoti, domājot par līgavu! Irsvētki.lv spēles radītas domājot arī par vizuālo noformējumu un to vai tās turot rokās labi izskatīsies arī nejaušu uzņemtos fotokadros.

#Irsvētki Ziedu vecmeitu ballītes spēļu un aktivitāšu komplekts sastāv no 4 spēlēm, zvēresta, novēlējumu kartiņām un ballītes vadītājas rokasgrāmatas. Ja pasūtat izdrukātu produkta versiju, pievienosim sūtījumam arī 2 speciāli kartiņām dizainētas aploksnes.

Spēles, aktivitātes un uzdevmi Vecmeitu ballītei

Rozā Komplekts Vecmeitu ballītei

 

Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos.

 

omentāri ziņai “Idejas, spēles, aktivitātes un uzdevumi vecmeitu ballītei

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *